Urodzinowa sesja przewodniczącego rady powiatu kłodzkiego

I Sesja Rady Powiatu Kłodzkiego już za nami, a jej przebieg nie odbiegał by niczym od pozostałych sesji gdyby nie fakt,
że właśnie dokładnie w tym dniu, swoje urodziny obchodził Zbigniew Łopusiewicz - Przewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego. Bardzo miły i zarazem niezwykły zbieg okoliczności. W Imieniu wszystkich radnych oraz pracowników starostwa, przy wypełnionej brawami, sali obrad, życzenia osobiście złożyli : Maciej Awiżeń - Starosta Kłodzki oraz Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk - Wicestarosta Kłodzki. Dodatkowo w imieniu klubu PIS życzenia złożył Tomasz Nowicki.

Wszystkiego najlepszego Panie Zbigniewie, a fakt, że Pana urodziny zbiegły się z I sesją rady powiatu, odbieramy jako bardzo dobra wróżbę na następne lata naszej wspólnej pracy