Obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku

Z okazji święta Międzynarodowego Dnia Strażaka odbyła się uroczystość w Komendzie Powiatowej PSP w Kłodzku.

Z powodu pandemii uroczystości ograniczono do minimum.

Powiat Kłodzki reprezentował Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego a zarazem Prezes Honorowy Zarządu Powiatowego OSP RP w Kłodzku druh Ryszard Niebieszczański, który odczytał po czym wręczył  na ręce Komendanta PSP w Kłodzku brygadiera Rafała Chorzewskiego oraz Prezesa Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Ryszarda Drozda - życzenia od starosty kłodzkiego oraz zarządu powiatu o treści:

W tym szczególnym dniu pragniemy złożyć wszystkim strażakom najserdeczniejsze życzenia oraz  podziękowania.Przekazujemy  w imieniu  wszystkich mieszkańców naszego powiatu  wyrazy szacunku oraz uznania.Dziękujemy za Wasz ogromny trud jaki wkładacie w tę niezwykle niebezpieczną i bardzo wymagającą służbę. Jak zawsze Życzymy Państwu tyle samo powrotów ile wyjazdów. Dziękując za naszą owocną współpracę życzymy również aby na drodze każdego z Was pojawiało się zawsze jak najmniej  niebezpieczeństw.

DSC_0277.jpeg

DSC_0246.jpeg