Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przekazanie nowego sprzętu ratowniczego dla OSP Jugów od Powiatu Kłodzkiego

Kolejne tym razem już trzecie przekazanie zakupionego przez powiat kłodzki sprzętu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021 odbyło się w Jugowie dla strażaków z OSP KSRG Jugów

Łączna wartość przekazanego dla naszych strażaków z Jugowa sprzętu w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021rok wyniosła 14.000 zł.

Przekazany sprzęt to:

1. Zestaw Ratownictwa Medycznego PSP R1 szyny plus deska

2. Defibrylator iPAD SP1

3. Specjalne ubranie strażackie GARDA

Czyli deska dla osób poszkodowanych w wypadkach z podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa. Defibrylator oczywiście do przywracania akcji serca. Ciekawe jest tutaj zakupione nowoczesne ubranie strażackie GARDA, które posiada całkowicie nie krępujący ruchów krój. W części barkowej kurtka posiada specjalne wkłady ochronne (poduszki aramidowo-powietrzne), które zmniejszają nacisk szelek noszaka, oraz pozwalają na swobodny odpływ pary na boki. W spodniach zastosowano przeciwprzepięciowy, wodoodporny wkład kevlarowo-silikonowy chroniący kolana.

Symboliczne sprzęt uzyskany w powiatowym programie przekazał strażakom na ręce Prezesa OSP Jugów - Adama Kozioła, Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń.

Wójt Gminy Nowa Ruda - Adrianna Mierzejewska, przekazała dodatkowo bon o wartości 500zł.

Po przekazaniu wszyscy mieli okazje porozmawiać o bieżących problemach i potrzebach strażaków z OSP. Po rozmowie na zakończenie starosta zaprosił do udziału w kolejnej przyszłorocznej edycji BO.

Dziękujemy za udział w Budżecie Obywatelskim powiatu i życzymy  aby sprzęt spisywał się na medal i oczywiście oby jak najrzadziej był potrzebny.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML