Nowy standard domu wczasów dziecięcych w Dusznikach-Zdroju

NOWY STANDARD DOMU WCZASÓW DZIECIĘCYCH W DUSZNIKACH-ZDROJU

W Dusznikach-Zdroju, w Domu Wczasów Dziecięcych DWD Duszniki Zdrój Maciej Awiżeń - starosta kłodzki wraz z Małgorzatą Jędrzejewską – Skrzypczyk - wicestarostą, Michałem Cisakowskim wiceprzewodniczącym Rady Powiatu oraz Anettą Kościuk dyrektor Wydziału Oświaty, mogli zobaczyć efekt końcowy, długo oczekiwanego remontu łazienek w ośrodku DWD. Łazienki w ośrodku były mocno wyeksploatowane i wymagały generalnego remontu.

Po remoncie do dyspozycji naszych podopiecznych oddane zostały w pełni zmodernizowane 7 łazienek z toaletami usytuowane na 3 kondygnacjach oraz dodatkowa toaleta WC na parterze.

Remont łazienek zaplanowany był w budżecie powiatu jeszcze 2019 r. Łączny koszt remontu to 119 tys. zł. Obecnie łazienki są bardziej funkcjonalne, nowoczesne i estetycznie wykonane.

Mamy nadzieję, że nowy standard ośrodka będzie stanowić konkurencyjną ofertę na rynku wczasów dziecięcych.

Zainteresowanych pobytem zapraszamy do kontaktu nr tel. 74 866 92 93,