Zwiedzaj pogranicze z questami „Festiwal wrażeń”

W nowoczesny i atrakcyjny sposób można poznać ciekawe miejsca w miejscowościach Polski i Czech
z aplikacją na telefony komórkowe pn. „Festiwal wrażeń na kłodzkim pograniczu”. Aplikacja zawiera podstawowe informacje o danej miejscowości, opisy ważniejszych atrakcji, a przede wszystkim questy czyli zagadki do rozwiązania podczas spaceru trasą miejską. Aby rozwiązać zadania, nie trzeba mieć żadnych wcześniejszych wiadomości, wystarczy odrobina spostrzegawczości podczas wycieczki. Z aplikacją można zwiedzić: Bystrzycę Kłodzką, Kłodzko, Duszniki-Zdrój, Kudowę-Zdrój, Nachod, Hronov oraz Świdnicę.

Aplikacja jest dostępna dla właścicieli telefonów z systemami Android oraz iOS. Można ją pobrać w sklepie Google Play lub App Store.

Powstała w ramach projektu „Festiwal wrażeń” realizowanego przez Powiat Kłodzki w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Kladské pomezí z Nachodu (lider projektu) oraz miastami Kłodzkiem i Świdnicą.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Interreg V-A Republika Czeska – Polska