Remont elewacji budynku DPS w Bystrzycy Kłodzkiej

Blisko 200 tys. zł, Powiat kłodzki przeznaczył na I etap remontu elewacji budynku DPS w Bystrzycy Kłodzkiej na placu Szpitalnym 5.

Etap ten obejmuje odnowienie elewacji od strony ogrodu, gdzie Mieszkańcy chętnie spędzają czas. Sam budynek natomiast pomału zacznie odzyskiwać swój dawny blask i wkomponuje się w piękną architektoniczna część miasta.

Bardzo się cieszę, że udało się rozpocząć tą inwestycje. Po remoncie drogi przy DPS-ie, wykonaniu nowego przyłącza gazowego do obiektu, przyszedł czas na odnowę budynku. I etap prac dobiega końca, Zarząd Powiatu natomiast ujmie w planie budżetu na rok 2022 środki finansowe na dokończenie remontu elewacji – podsumowuje Piotr Marchewka – Etatowy Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego.