420 tys. zł przekazane przez Lasy Państwowe na remont drogi w Jugowie

Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Infrastruktury Drogowej, miało miejsce symboliczne przekazanie środków finansowych przez Tomasza Olszewskiego p.o. dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu na ręce Piotra Marchewki członka Zarządu Powiatu Kłodzkiego.

Przekazane środki 420 tys. zł  przez Lasy Państwowe stanowią udział w finansowaniu przebudowy drogi  powiatowej w Jugowie przy ul. Pniaki.

Powiat Kłodzki z własnych środków na realizację tego zadania przeznaczył  235 tys. zł,

także Gmina Nowa Ruda ma udział w finansowaniu tego zadania w kwocie  235 tys. zł.

Jak informuje Piotr Marchewka:  cieszymy się z dobrej współpracy z Lasami Państwowymi i Gminą Nowa Ruda, dzięki wspólnemu finansowaniu, jesteśmy w stanie  realizować remonty dróg, które tego wymagają.

W drodze przetargu został już wyłoniony wykonawca tego zadania, jest to firma Drogmost, prace remontowe potrwają do końca listopada br.