Doroczna Nagroda Starosty "Róża Kłodzka 2021" - czekamy na zgłoszenia

W ramach konkursu uhonorowane będą osoby, instytucje oraz organizacje, które w 2021 roku w szczególny sposób zasłużyły się dla społeczności powiatu kłodzkiego, a także inicjatywy społeczne, produkty regionalne lub wydarzenia będące najlepszą wizytówką naszego regionu.

Na mocy Zarządzenia Starosty Kłodzkiego Nr 124/2021 z dnia 12 października 2021 r. „Róża Kłodzka 2021” zostanie przyznana w następujących 9 kategoriach: Wieś/Sołectwo, Firma/Przedsiębiorstwo, Produkt promocyjny/turystyczny, Inicjatywa proekologiczna, Kultura, Sport, Społecznik, Filantrop i Osobowość powiatu. Proszę o zwrócenie uwagi na zmiany w kategoriach konkursowych.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać organizacje, instytucje, przedsiębiorstwa, burmistrzowie i wójtowie oraz rady gmin z terenu powiatu kłodzkiego, a także starosta kłodzki, członkowie Zarządu Powiatu, przewodniczący oraz komisje Rady Powiatu.

Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 30 listopada 2021 r. Nagrody Starosty „Róża Kłodzka” zostaną przyznane decyzją Kapituły Konkursowej do 15 grudnia 2021 roku, a ich wręczenie odbędzie się do 31 stycznia 2022 r. Wszyscy laureaci otrzymują statuetkę „Róży Kłodzkiej” oraz dyplom Starosty Kłodzkiego. Laureat w kategorii „Osobowość powiatu” otrzymuje dodatkowo pamiątkowy medal.

W załączeniu Zarządzenie zawierające nowy regulamin oraz karta zgłoszenia w wersji edytowalnej.

PDFZarządzenie z regulaminem.pdf

DOCXkarta_zgłoszenia 2021.docx