Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Akcja promocyjna „Voucher Turystyczny”

Dolnośląska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w akcji promocyjnej pn. „Voucher Turystyczny”, której celem jest wsparcie branży turystycznej poprzez sprzedaż voucherów m.in. na usługi hotelarskie, gastronomiczne, udział w zorganizowanych wycieczkach lub imprezach do wykorzystania po wygaśnięciu epidemii koronawirusa.

Pomysł ma na celu zachęcenie potencjalnych turystów, którzy musieli zrezygnować ze swoich wyjazdów z powodu pandemii koronawirusa, do rezerwacji usług w późniejszych terminach i zapłaty przynajmniej części należności za nie już teraz. Szczegółowe warunki realizacji tworzonych voucherów określać będą sami przedsiębiorcy. Naszym celem jest promocja tych ofert i zwiększenie liczby klientów, którym takie warunki będą odpowiadały.

Zgłoszeń swoich voucherów mogą dokonywać wszyscy przedsiębiorcy turystyczni i z branży eventowej realizujący swoje usługi na obszarze Dolnego Śląska. Oferty nie mogą być droższe niż te, które obowiązywały przed marcem 2020r. Zachęcamy również, aby w tych szczególnych warunkach tworzyć oferty promocyjne i znakować je hasłem #VoucherTurystyczny. Zwiększy to atrakcyjność całego projektu i przyciągnie uwagę większej liczby klientów. W załączeniu przesyłam grafiki informacyjne.

Proces rejestracji składa się z dwóch prostych etapów: krok 1. zgłoszenie poprzez stronę www.voucherturystyczny.pl oraz krok 2. weryfikacja i publikacja oferty przez pracowników Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. Ważne, żeby w razie braku możliwości sprzedaży przez internet być przygotowanym na procedurę weryfikacji przelewów i wysyłkę voucherów do samodzielnego wydruku.

Realizacja akcji promocyjnej #VoucherTurystyczny jest wspierana przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów.

W razie jakichkolwiek pytań pracownicy DOT służą pomocą;

Arleta Bzdun arleta.bzdun@dot.org.pl 502 778 318

Jakub Feiga jakub.feia@dot.org.pl 603250365

Marek Janczyszyn marek.janczyszyn@dot.org.pl  605 250 777

Kamil Nolbert kamil.nolbert@dot.org.pl 510 793 007

 

Wersja XML