Wojewoda powołuje oddział covidowy w szpitalu w Kłodzku

WOJEWODA PONOWNIE POWOŁAŁ ODDZIAŁ COVIDOWY W SZPITALU W KŁODZKU

Dyrekcja podmiotu leczniczego ,,Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku informuje, że zgodnie z Decyzją Wojewody Dolnośląskiego z dnia 08.11.2021 r. nr ZP-ZPMS.966.475.2020.BP(13) od dnia 10.11.2021 r. do odwołania w naszej jednostce utworzono:

- 5 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem SARS-CoV-2 oraz

- 20 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS CoV-2.

STAROSTA KŁODZKI APELUJE

Starosta kłodzki - Maciej Awiżeń apeluje do wszystkich, którzy jeszcze się nie zaszczepili, aby jak najszybciej udali się do punktów szczepień. Nie ma po co zwlekać. Prognozuje się, że sytuacja w najbliższym czasie będzie się jedynie pogarszać i chorych będzie przybywać. Nie ryzykujmy !!! Szczepionka to najskuteczniejsza metoda na zabezpieczenie się przed ciężkim przechorowaniem oraz ciężkimi powikłaniami po chorobie lub śmiercią z powodu zakażenia tym wirusem.