Powiatowe i Miejskie Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

W tym roku pomimo niesprzyjających okoliczności z powodu pandemii, przedstawiciele samorządu oraz służb mundurowych uczcili Święto Konstytucji składając kwiaty pod pomnikiem Żołnierza Polskiego. Była to skromna i krótka uroczystość z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zazwyczaj święto, które powinno być świętem radosnym, dziś skłania jedynie do zadumy nad tą trudną dla nas wszystkich sytuacją.

W uroczystości udział brali m.in. Michał Piszko - Burmistrz Miasta Kłodzka, Ryszard Niebieszczański - członek zarządu powiatu kłodzkiego,  Michał Cisakowski - wiceprzewodniczący rady powiatu kłodzkiego, Marek Mazurkiewicz - radny powiatu kłodzkiego, dyrektor biura poselskiego Michała Dworczyka - Krystyna Śliwińska.