Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Firma Tauron sponsoruje w Kłodzku

Zainteresowanie największych stacji telewizyjnych oraz największych tytułów prasowych o jakim marzy wiele gwiazd show-biznesu.

Wsparcie od znanych firm. Jego miłość do zwierząt uwiodła cały kraj. Dzwonią do niego najwybitniejsi specjaliści z całej Polski, aby się z nim skonsultować w różnych trudnych przypadkach. Na czy polega fenomen kłodzkiego celebryty świata zwierząt ??

To zainteresowanie działa oczywiście niezwykle pozytywnie i cieszy nas wszystkich. Pan Jerzy Gara o którym mowa, już od 18 lat prowadzi w Kłodzku Ośrodek Rehabilitacji dla Jeży. Pomimo swojej sławy jest osobą skromną i niezwykle ciepłą. Zawsze można na niego liczyć.

Trafiają do niego m.in. jeże po różnych ciężkich wypadkach dosłownie z całej Polski. W szczytowych okresach przebywało tutaj nawet ponad 100 jeży.

Brak opisu obrazka

Ostatnio do grona sponsorów ośrodka dołączyła firma Tauron, która przekazała bezpłatnie 10 nowych domków wykonanych ze styroduru, który jest odporny na uszkodzenia i posiada znakomite właściwości izolacyjne.

Brak opisu obrazka

Całość akcji koordynuje osobiście Łukasz Zimnoch - Rzecznik prasowy firmy Tauron i w przygotowanej przez niego notatce prasowej możemy przeczytać m.in.:

„Domek dla Jeża MegaZwierza” to proekologiczne działanie TAURONA. Chcąc chronić zwierzęta, które potrzebowały ludzkiej pomocy TAURON przekazuje ośrodkowi Jerzy dla Jeży – Ośrodek Rehabilitacji Jeży w Kłodzku, dziesięć domków ogrodowych.

.....

Na co dzień w naszym ośrodku pomagamy kilkudziesięciu jeżom. Trwałe i ciepłe domki od TAURONA to ważny krok przygotowujący nasz Ośrodek na jesienną falę kolczastych sierotek, które bez pomocy człowieka nie mają szans na przetrwanie – wyjaśnia Jerzy Gara założyciel Ośrodka Rehabilitacji Jeży w Kłodzku. – To dobrze, że ludzka pomysłowość i nowe technologie wspierają dzikie zwierzęta, którym trudno czasem żyć w ludzkim sąsiedztwie – dodaje Jerzy Gara.

Brak opisu obrazka

 

Piotr Gleńsk, pracownik TAURONA, od lat sześciu lat pomaga jeżom. Stworzył okresowy azyl dla tych zwierząt. Jeśli jeże wpadły w kłopoty, jeśli są chore, w domu Pana Piotra odzyskują dobrą formę i wracają do środowiska naturalnego. Pracownik TAURONA jest również konstruktorem i budowniczym unikatowych domków dla jeży.

Brak opisu obrazka

Dzięki wsparciu firmy powstało już kilka schronisk, w których te zwierzęta są umieszczane po rekonwalescencji. Te specjalne budowle są lokowane w bezpiecznych i odludnych miejscach. Domki mają wymiary 61cm x 57cm.

Brak opisu obrazka

Łukasz Zimnoch - Rzecznik prasowy firmy Tauron

My również dziękujemy za pomoc okazaną Pan Jerzemu i zachęcamy Państwa do wsparcia ośrodka.

Koniecznie zapraszamy również na stronę fundacji:

http://jerzydlajezy.com

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML