• Przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska na sesji Rady Powiatu

Podczas sesji Rady Powiatu Kłodzkiego, jednym z punktów obrad było zapoznanie się z informacją przedstawioną przez kierownictwo Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska we Wrocławiu, w temacie trwających prac nad opracowaniem projektu planu ochrony dla obszaru mającego znaczenie dla Wspólnoty Gór Bialskich i Grupy Śnieżnika.
    Data publikacji: 27-06-2022 14:30
  • Park Strzelecki w Nowej Rudzie zaprasza

Miłośnicy śpiewu ptaków, szumu drzew i szmeru wody mile widziani…
    Data publikacji: 27-06-2022 14:29
  • 23 CZERWCA DZIEŃ OJCA

Kochani Tatusiowe,  w tym wyjątkowym dniu, życzymy Wam wszystkiego najlepszego !
    Data publikacji: 23-06-2022 08:13
  • Naukowcy z Uniwersytetu Wrocławskiego w Starostwie Powiatowym w Kłodzku

Z inicjatywy Zbigniewa Szczygła  - radnego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego oraz Macieja Awiżenia - Starosty Kłodzkiego, którzy są żywo zainteresowani stałym podnoszeniem poziomu bezpieczeństwa, odbyło się w Starostwie Powiatowym w Kłodzku spotkanie z Interdyscyplinarnym zespołem naukowców z Uniwersytetu Wrocławskiego zajmujących się bezpieczeństwem i zarządzaniem kryzysowym.
    Data publikacji: 22-06-2022 09:25
  • Podsumowanie - współzawodnictwo sportowe szkół 2021/2022

W poniedziałek 20 czerwca 2022roku w sali obrad Rady Powiatu Kłodzkiego odbyła się uroczystość podsumowująca współzawodnictwo sportowe szkół w roku szkolnym 2021/2022. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Zarządu PSZS w Kłodzku, nauczyciele wychowania fizycznego i dyrektorzy szkół  z terenu powiatu kłodzkiego.
    Data publikacji: 21-06-2022 13:46
  • Ostatnie Pożegnanie Pani Cecylii Beńko

Odeszła od nas wspaniała osoba. Wieloletnia Przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Rejon Kłodzko. Członek Zarządu Sudeckiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych.  Odznaczona przez Starostę Kłodzkiego Odznaką Honorową Powiatu Kłodzkiego - Zasłużony dla Powiatu Kłodzkiego.
    Data publikacji:
  • Archiwum Państwowe W Kamieńcu Ząbkowickim obchodzi w tym roku 30-lecie powstania

Minęło już 30 lat. Starosta Kłodzki – Maciej Awiżeń, uczestniczył 10 czerwca 2022r. w uroczystości z okazji 30. rocznicy istnienia w sieci archiwalnej, Archiwum Państwowego we Wrocławiu Oddział w Kamieńcu Ząbkowickim
    Data publikacji: 15-06-2022 13:57
  • SZACOWNY JUBILEUSZ 70-LECIA FUNKCJONOWANIA WOJEWÓDZKIEGO CENTRUM PSYCHIATRII DŁUGOTERMINOWEJ W STRONIU ŚLĄSKIM

Władze Powiatu Kłodzkiego, na zaproszenie Dyrekcji Wojewódzkiego Centrum Psychiatrii Długoterminowej w Stroniu Śląskim, wzięły udział w jubileuszowych obchodach.
    Data publikacji: 15-06-2022 11:28
  • Budżet Obywatelski Powiatu Kłodzkiego na 2023 rok

Starosta Kłodzki - Maciej Awiżeń zaprasza Państwa do udziału w kolejnej edycji tego popularnego programu powiatowego.
    Data publikacji:
  • Grzbietówka z aplikacją

Aplikacja mobilna Czesko-polski szlak grzbietowy w sklepach GooglePlay i AppStore.
    Data publikacji: 14-06-2022 09:31