Wielkie Podziękowania Za Pomoc Dla Kłodzkiego Szpitala Mieszkańcom i Przedsiębiorcom Naszego Powiatu

Serdeczne podziękowania od Zarządu Powiatu Kłodzkiego.

W bardzo krótkim czasie zostaliśmy postawiani przed pilną koniecznością utworzenia w kłodzkim szpitalu nowego oddziału covidowego. Ostatecznie docelowo wyodrębnione zostały pilnie 74 nowe łóżka na tym oddziale, oraz 10 w strefie oczekiwania.

Niestety ta nagła sytuacja spowodowała, że wystąpiły pewne braki w sprzęcie i podstawowych środkach dla przyszłych pacjentów.

Dlatego skierowany został apel do mieszkańców o wsparcie dla szpitala.

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego po raz kolejny nie zawiedli i pokazali, że mają wielkie serca i nikt w potrzebie nie pozostanie bez pomocy.

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim Państwu, którzy bezinteresownie zaangażowaliście się w organizację oraz niesienie WSPARCIA dla kłodzkiego ZOZ.

Ten wspaniały gest pokazuje, że razem zawsze jesteśmy silni i pokonamy wszelkie trudności.

Szczególne podziękowania należą się koordynatorom akcji czyli Pani Joannie Żabskiej z portalu 24klodzko.pl która opisała całą tą akcje w swoim artykule:

http://24klodzko.pl/dotarla-kolejna-pomoc-dla-oddzialu-covidowego-w-klodzkim-szpitalu-do-akcji-dolaczaja-tez-firmy-powiatu/ - (gdzie również została wymieniona część osób, które niosły pomoc),

oraz Damianowi Ślakowi  Prezesowi kłodzkiej fundacji - Razem Możemy Więcej oraz i Darii Szulc z grupy Kotlina Kłodzka - Pomagamy tak po prostuktórzy całym sercem wspierali zbieranie i organizowanie darów.

Radni powiatowi również na ostatniej sesji rady w większości zagłosowali za przekazaniem 3 mln zł dla szpitala.

Dziękuję serdecznie, Maciej Awiżeń - Starosta Kłodzki