Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

XVII Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczego rozstrzygnięty

W starostwie powiatowym w Kłodzku odbyła się skromna uroczystość przekazania nagród dla laureatów konkursu ekologicznego. Nagrody osobiście wręczył Piotr Marchewka - Etatowy Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną konkurs w tym roku musiał odbyć się w innej formie niż dotychczas. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie prezentacji multimedialnej przez zespoły uczniów, które zgłaszały szkoły.

Prezentacje multimedialne zostały przygotowane nt. Małych ekosystemów w parkach gmin Powiatu Kłodzkiego.

W konkursie udział wzięły 4 szkoły średnie Powiatu Kłodzkiego (w sumie 7 zespołów w skład których weszło 16 uczniów).

Komisja Konkursowa w składzie: Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk - Wicestarosta Kłodzki, Agnieszka Kopaczyńska - dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa, oraz Agnieszka Górecka i Tomasz Woś - pracownicy wydziału, została powołana Uchwałą nr 202/2020 Zarządu Powiatu Kłodzkiego dnia 26 listopada 2020r.

Wszystkie przesłane prezentacje były bardzo ciekawe i komisja miała dużo pracy aby wyłonić zwycięzców.

Oto wyłonieni laureaci:

 

I MIEJSCE – prezentacja pt. Małe ekosystemy w parkach gmin Powiatu Kłodzkiego – Arboretum w Lądku - Zdroju, wykonana przez zespół z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku w składzie – Olivia Kucharska i Oliwia Szkarłat.

 

II MIEJSCE –prezentacja pt. Małe ekosystemy w parkach gmin Powiatu Kłodzkiego. Rośliny trujące w parku Kresowian, wykonana przez zespół z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku w składzie – Karolina Szczepańska, Marta Tambor, Roch Morawski.

 

III MIEJSCE – prezentacja pt. Małe ekosystemy w parkach Powiatu Kłodzkiego wykonana przez zespół z Zespołu Szkół Technicznych w Kłodzku w składzie – Paweł Kieniuk.

 

Wśród nagród znalazły się: telewizor, kamera, kolumna głośnikowa, tablet.

 

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie niezwykle ciekawych prezentacji multimedialnych.

 

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML