Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Cykliczne imprezy kulturalne w gminie Polanica-Zdrój

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ

od maja do września

koncerty organowe 2.jpeg

Cykl koncertów o wysokiej randze artystycznej, którego celem jest promocja trwałych wartości artystycznych w zakresie muzyki klasycznej, edukacja muzyczna i pobudzanie wartości estetycznej poprzez muzykę. Wykonawcy koncertów to wybitni muzycy z kraju i z zagranicy, nagradzani na międzynarodowych festiwalach muzycznych

POLANICKA MAJÓWKA

maj, park zdrojowy, teatr

majowka1.jpeg

Szereg wydarzeń o charakterze rozrywkowym, sportowym, rekreacyjnym i kulturalnym rozgrywających się w przestrzeni miasta i Teatrze Zdrojowym. 0Koncerty, spektakle, zawody i konkursy.

„CAŁY KAZIO”  FESTIWAL MARII CZUBASZEK

październik, park zdrojowy, pijalnia, teatr, hotele

caly kazio 1.jpeg

"Cały Kazio" to festiwal dobrego słowa i znakomitej muzyki czyli trzydniowe wydarzenie o charakterze artystyczno-rozrywkowym, inspirowane twórczością znakomitej pisarki i poetki Marii Czubaszek, skupia wybitnych polskich twórców: autorów tekstów, wokalistów, muzyków, aktorów i artystów kabaretowych. Koncerty, spektakle, konkursy, warsztaty - to wszystko przy udziale najznamienitszych postaci polskiej sceny muzycznej, kabaretowej, teatralnej - otwarte dla szerokiej publiczności.

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL POEZJI „POECI BEZ GRANIC” im. ANDRZEJA BARTYŃSKIEGO

listopad, Teatr Zdrojowy    

poeci 1.jpeg

Festiwal poetycki służący międzynarodowej wymianie doświadczeń literackich. W ramach wydarzenia organizowanych jest szereg spotkań artystycznych i warsztatów literackich dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz konkurs poetycki adresowany do mieszkańców ziemi kłodzkiej. W bieżącym roku nastąpi poszerzenie formuły.

 

Wersja XML