Nagroda starosty za wybitne osiągnięcia sportowe

Gratulacje dla Natalii Grzegorzewskiej, Mistrzyni Polski w kolarstwie górskim MTB XCO oraz w jeździe indywidualnej na czas BMX w kategorii Juniorek Młodszych.

Każdego roku Starosta Kłodzki - Maciej Awiżeń nagradza młodych sportowców z Powiatu Kłodzkiego za  wybitne osiągnięcia.

Oficjalne wręczenie nagród miało miejsce 7 grudnia br. niestety w tym czasie Natalia była na zgrupowaniu sportowym i nie mogła odebrać nagrodę z rąk Starosty Kłodzkiego.

Dzisiaj mieliśmy ogromną przyjemność wręczyć nagrodę Natalii Grzegorzewskiej, która na spotkanie w starostwie przybyła w towarzystwie mamy.

W imieniu Starosty Kłodzkiego, Piotr Marchewka Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego, wręczył Natalii list gratulacyjny oraz nagrodę za tak doskonałe osiągnięcia jakie wywalczyła -Mistrzostwo Polski w kolarstwie górskim MTB w Mrągowie oraz za Mistrzostwo w jeździe indywidualnej na czas BMX w Wodzisławiu Śląskim na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Mistrzostwa Polski 2020.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów !